Česká verze Slovenská verze

Návrh podle Feng shui


Co je Feng shui?
Doslovný překlad feng shui zní „vítr a voda“. Feng shui můžeme vnímat jako nauku o pohybu času a energie v prostoru. O Feng shui se také říká, že je to umění žít v harmonii s okolím.

Co přináší Feng shui?
Principy feng shui vnášejí do lidského života harmonii, pomáhají vytvářet šťastný domov i pracoviště. Náš život, vztahy s bližními, úspěchy či neúspěchy, zdraví a mnohé další důležité oblasti našeho života se odráží v prostoru kolem nás - v jednotlivých místnostech bytu či domu, v kanceláři, v každém prostoru, dokonce i na našem pracovním stole. 
Právě Feng shui napomáhá nalézt hlubší příčinu disharmonie v našem životě s ohledem na prostor a společně obnovit ztracenou původní harmonii v prostoru.

Co můžete očekávát od Feng shui?
Využijete-li principů feng-shui ve Vašem soukromém a pracovním prostoru může se zlepšit Váš život v mnoha ohledech.
Cílem je dosažení pozitivních změn v požadovaných oblastech života, ve zdraví, v partnerských vztazích, v kariéře, finanční situaci, v rodinných vztazích, v pracovních vztazích,…

Komu je Feng shui určeno?
Feng Shui lze doporučit každému, kdo plánuje nově zařizovat či rekonstruovat své bydlení a zejména tomu, kdo se chystá či provádí ve svém životě určité zněmy - zde může feng-shui velmi napomoci odpoutat se od minulosti a připravit se na nové příležitosti.                    

     

| KAMARK ČR, +420 271 752 000, e-mail: info@kamark.cz, www.kamark.cz | KAMARK SR, tel.: +421 484 151 858, e-mail: info@kamark.sk, www.kamark.sk |